Tikslas – laimingas vaikas. Tačiau dažnai laimė painiojama su patogumu. Vaikas, kuris gyvena patogiai, išgyvena tik geras emocijas, neva ir yra laimingas. Tačiau vaikams geriausiai sekasi daryti klaidas – juk jie kol kas neturi beveik jokios patirties. Jų kasdieniame gyvenime visa, kas nauja, paprastai prasideda nuo klaidos. Laimingas yra tas vaikas, kuris suklydęs sulaukia suaugusiojo paramos, pagalbos suprasti, kad kiekvieną klaidą galima ištaisyti, rasti būdų nesėkmę paversti sėkme. Kai vaikas patiria džiaugsmą, kad jis pats kažką išgyveno, išmoko, sukūrė, tada ir ateina pilnatvės ir laimės jausmas, motyvacija mokytis dar ir dar. Užsiėmimų metu mano pareiga parodyti mažąjąm teisingą kelią, kryptingai siekti tiek taisyklingo judesio modelio mokantis iš klaidų, tiek įveikti sensorikos disbalansą, ugdyti jį stipriu, žingeidžiu visuomenės nariu.
Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikai, yra prasti apsitarnavimo, socialiniai įgūdžiai, neišlavėjusi smulkioji motorika, rašymo įgūdžiai. Žingsnis po žingsnio, tikslingai parinkus žaidimą, veiklą, kuri įtraukia, motyvuoja bei skatina – galime pasiekti puikių rezultatų, kurie džiugina tiek terapeutą, tiek vaiką ir jo tėvelius.
Todėl mano tikslą „laimingas vaikas“ sudaro daug dedamųjų, tai ne tik išmoktas naujas judesys, išlavinta smulkioji motorika, sensorika, tačiau ir gera psichoemocinė būsena. Mano misija – tapti Jūsų vaikučio draugu. Tam, kad pasiektume gerų rezultatų, begalo svarbu teigiama vaiko emocija vykstant iš užsiėmimo ir į jį. Vaikas, pasitikintis savo terapeutu – tai pagrindinis ingredientas siekiant efektyvių rezultatų.

 


VAIKŲ ERGOTERAPEUTĖ


Skaityti CV

Registracija tel. +37067673327

El.paštas: info@rehatera.lt

Adresas: Vaikų sveikatingumo ir terapijos centras „RehaTera“ Užnerio 1-1, LT-47484, Kaunas

Category :