Kostiuminė terapija RehaTera centre


Kostiuminė terapija taikoma esant raumenų disbalansui (padidėjusiam, sumažėjusiam raumenų tonusui, distonijoms, asimetrijai), kai vaikui sunku išlaikyti galvą, liemenį ir dubenį taisyklingoje padėtyje. Dėl to vėluoja arba neretai sutrinka vaiko judesių raida. Vaikas negali patirti jo vystymuisi taip svarbių kūno padėčių.


Registracija:

Tel. +37067673327

 REGISTRACIJA INTERNETUBūtent tuo tikslu visame pasaulyje reabilitacijos centruose yra taikoma kostiuminė terapija. Mūsų centre naudojamas TheraTogs kostiumas yra elastinės sudėties, lengvas, prisitaikantis prie kūno ir nevaržo vaiko judėjimo, tačiau veikia kaip išorinė raumenų palaikymo sistema. Apima visas pagrindines sąnarines struktūras, suteikia kūnui stabilumo.

Dėl jaučiamo elastinio pasipriešinimo pagerina kūno suvokimą, suteikia galimybę prailginti kūno išlaikymą tiesesnėje padėtyje ir taip sunaudoti mažiau energijos atliekant norimus judesius.

Vaikas kur kas ilgiau išlaiko stabilias kūno padėtis, kurios padeda patirti naujus iki tol nepatirtus judesius, sustiprinti laikysenos raumenis, išlaikyti pusiausvyrą, žengti pirmuosius žingsnius.

Susiję straipsniai:
Tėvų siaubas! Vaikų gydytojo diagnozė: netaisyklinga laikysena!?
Viso kūno vibracinės platformos


Registracija:

Tel. +37067673327

 REGISTRACIJA INTERNETU