Elzė Šimašienė
Elzė Šimašienė
Kineziterapeutė

Esu kineziterapeutė, savo profesinį kelią nusprendusi eiti koja kojon su mažaisiais žemės gyventojais. Vaikų reabilitacija – labai plati, neišsemiama ir man beprotiškai įdomi sritis, kuria domėtis skatina noras padėti mažiesiems ir jų tėveliams. (daugiau…)

info@rehatera.lt | +37060928400
Eglė Jurgelaitytė
Eglė Jurgelaitytė
Kineziterapeutė

Esu kineziterapeutė dirbanti su vaikais ir kūdikiais, turinčiais sutrikusią ar vėluojančią judesių raidą. Darbą su vaikais pasirinkau dėl meilės vaikams. Manau, kad vaikai yra maži stebūklėliai, kurie daro gyvenimą gražų, spalvotą ir nuolatos pilną juoko bei šypsenų. (daugiau…)

info@rehatera.lt | +37060424190
Monika Ramonienė
Monika Ramonienė
Ergoteraputė

Mažylių kasdieninė veikla – tyrinėjimas. Kiekvienas tai daro savaip, vieni su daugiau įvairovės, judesio, greičio, kiti – ramiai, ilgai žiūrinėdami, lytėdami, uostydami. Bet koks vaiko pasirinktas būdas yra unikalus, priklauso tik jam vienam. (daugiau…)

+37065381913
Deimantė Stankevičienė
Deimantė Stankevičienė
Kineziterapeutė

„Mūsų švelnioji daktarytė“. „Mieliausia treneriukė“. „Mūsų geroji Deimantė“ – šie Jūsų žodžiai, tai emocijos, kurių nesuvaidinsi. Tai džiaugsmas, kuris mane veda šiuo keliu.

(daugiau…)

deimante.stankeviciene@rehatera.lt | +37062115096
Milda Veikelienė (kosnsultavimas tik internetu)
Milda Veikelienė (kosnsultavimas tik internetu)
Psichologė

Kažkada Oskaras Vaildas yra pasakęs „Patikimiausias būdas gerai išauklėti vaikus – tai padaryti juos laimingus“. O kas yra laimingas vaikas? (daugiau…)

milda.veikeliene@rehatera.lt

 

 

 

 


Įmonė UAB „Rehatera“ | Užnerio g.1-1, LT – Kaunas |  Įmonės kodas 304584922