Milda Veikelienė
Milda Veikelienė
Vaikų psichologė

Kažkada Oskaras Vaildas yra pasakęs „Patikimiausias būdas gerai išauklėti vaikus – tai padaryti juos laimingus“. O kas yra laimingas vaikas? (daugiau…)

milda.veikeliene@rehatera.lt | +37067673327
Sylwia Grygienc
Sylwia Grygienc
Kineziterapeutė

Didžiausias džiaugsmas – apsikabinimas!
Į gyvenimą per kineziterapiją nusprendžiau žiūrėti mažųjų kūrėjų akimis. Nes kas jeigu ne jie labiausiai moka įvertinti, pajausti, džiaugtis kiekviena skraidančia plunksnele, ar šliaužiančia žole sraige. (daugiau…)

s.grygienc@gmail.com | +37067673327
Kristina Dabašinskaitė
Kristina Dabašinskaitė
Ergoterapeutė

Tikslas – laimingas vaikas. Tačiau dažnai laimė painiojama su patogumu. Vaikas, kuris gyvena patogiai, išgyvena tik geras emocijas, neva ir yra laimingas. Tačiau vaikams geriausiai sekasi daryti klaidas – juk jie kol kas neturi beveik jokios patirties. (daugiau…)

kriste.dab@gmail.com | +37067673327
Elzė Šimašienė
Elzė Šimašienė
Kineziterapeutė

Esu kineziterapeutė, savo profesinį kelią nusprendusi eiti koja kojon su mažaisiais žemės gyventojais. Vaikų reabilitacija – labai plati, neišsemiama ir man beprotiškai įdomi sritis, kuria domėtis skatina noras padėti mažiesiems ir jų tėveliams. (daugiau…)

info@rehatera.lt | +37067673327
Monika Ramonienė
Monika Ramonienė
Ergoteraputė

Mažylių kasdieninė veikla – tyrinėjimas. Kiekvienas tai daro savaip, vieni su daugiau įvairovės, judesio, greičio, kiti – ramiai, ilgai žiūrinėdami, lytėdami, uostydami. Bet koks vaiko pasirinktas būdas yra unikalus, priklauso tik jam vienam. (daugiau…)

+37067673327
Deimantė Stankevičienė
Deimantė Stankevičienė
Kineziterapeutė

„Mūsų švelnioji daktarytė“. „Mieliausia treneriukė“. „Mūsų geroji Deimantė“ – šie Jūsų žodžiai, tai emocijos, kurių nesuvaidinsi. Tai džiaugsmas, kuris mane veda šiuo keliu.

(daugiau…)

deimante.stankeviciene@rehatera.lt | +37067673327
Eglė Jurgelaitytė
Eglė Jurgelaitytė
Kineziterapeutė

Esu kineziterapeutė dirbanti su vaikais ir kūdikiais, turinčiais sutrikusią ar vėluojančią judesių raidą. Darbą su vaikais pasirinkau dėl meilės vaikams. Manau, kad vaikai yra maži stebūklėliai, kurie daro gyvenimą gražų, spalvotą ir nuolatos pilną juoko bei šypsenų. (daugiau…)

info@rehatera.lt | +37067673327

 

 

 

 


Įmonė UAB „Rehatera“ | Užnerio g.1-1, LT – Kaunas |  Įmonės kodas 304584922