Vaikų laikysenos korekcija, liemens raumenų aktyvinimas RehaTera centre.


Liemens raumenų stabilizavimas yra vienas iš pagrindinių tikslų siekiant taisyklingos laikysenos. Tinkamas giliųjų raumenų aktyvumas padeda stabilizuoti liemenį ir išlaikyti teisingą stuburo lygiavimą. Atliekant vaikų laikysenos korekcijas, jų pratimus svarbu kontroliuoti liemens padėtį ne tik statinėse padėtyse, bet ir funkcinių judesių bei veiklų metu.


Registracija:

Tel. +37067673327

 REGISTRACIJA INTERNETU


Esant netaisyklingai laikysenai ar stuburo iškrypimams, vienas svarbiausių pokyčių yra liemens raumenų disbalansas. Dėl to atsiranda šių raumenų jėgos sumažėjimas, stuburo nestabilumas, todėl svarbu atlikti, liemens stabilizavimo pratimus laikysenos kontrolei statinių ir dinaminių pratimų metu.

Kvėpavimo raumenų aktyvumas taip pat labai svarbus koreguojant laikyseną – taisyklingas kvėpavimas pratimų metu stabilizuoja liemenį, aktyvina giliuosius laikysenos raumenis, padeda sukurti tvirtą pagrindą paviršinių raumenų funkcijai. Įtraukiant į mankštą pusiausvyros reakcijų pratimus gerinama ašinė stuburo, statinė ir dinaminė pusiausvyros.

Manoma, kad mankšta nuobodi veikla, tačiau ją galima paįvairinti, o mokantis atlikti pratimus taisyklingai, taip pat išmokstama daugiau suprasti savo kūną ir jį kontroliuoti. Mūsų centre dirbantys specialistai profesionaliai įvertins ir Jūsų vaiko laikyseną ir padės sustiprinti laikysenos raumenis.

Straipsnį paruošė Kineziterapeutė Eglė Jurgelaitytė


Registracija:

Tel. +37067673327

 REGISTRACIJA INTERNETU


Susiję straipsniai:
Tėvų siaubas! Vaikų gydytojo diagnozė: netaisyklinga laikysena!?
Kostiuminė terapija RehaTera centre
Viso kūno vibracinės platformos