„Mūsų švelnioji daktarytė“. „Mieliausia treneriukė“. „Mūsų geroji Deimantė“ – šie Jūsų žodžiai, tai emocijos, kurių nesuvaidinsi. Tai džiaugsmas, kuris mane veda šiuo keliu.

Prisistatau dėkodama Jums, mano mielieji pacientai ir Jų tėveliai. Per savo ilgametę darbo patirtį su vaikais, turinčiais vėluojančią ar sutrikusią judesių raidą, įsitikinau vieną – vaikas kineziterapijos užsiėmime gali pasiekti labai daug, bet tik vedamas gerų emocijų, palaikomas šilto ir artimo bendravimo.

Labai svarbu perprasti vaiko baimes, sulaukti teigiamos emocijos ir atsakyti į ją vaiko akutėmis, pabūti draugu, pasitikti ir išlydėti su šypsena.

Vaiko sveikata – didžiausias tėvų turtas. Jei mano žinios ir patirtis padės Jūsų mažyliui sustiprėti, džiaugtis kasdiena atrastais naujais judėjimo įgūdžiais ir taip pažinti pasaulį saugiai ir savarankiškai, būsiu labai laiminga.
Atsižvelgdama į Jūsų vaiko vystymosi tempą, judėjimo galimybes bei į amžiaus tarpsnių ypatumus pateiksiu, išsamias rekomendacijas judesių lavinimui, judėjimui skirtų priemonių (vaikštynių, stumdukų ir pan.) naudojimui.
Patarsiu kaip pritaikyti vaiko vystymuisi palankią aplinką namuose, kokie pratimai (padėtys) yra tinkamos. Kokių reikėtų vengti ar atlikti su profesionalo priežiūra.
Sudarysiu mankštos planą ir apmokysiu, kaip taisyklingai atlikti pratimus esant ydingai laikysenai mokyklinio amžiaus vaikams
Suteiksiu objektyvią, moksliškai pagrįstą informaciją esant judėjimo problemoms, taip pat renkantis avalynę, įtvarus ar kompensacinę techniką.


VAIKŲ KINEZITERAPEUTAS


Skaityti CV

El. paštas: deimante.stankeviciene@rehatera.lt
Adresas: Vaikų sveikatingumo ir terapijos centras „RehaTera“
Užnerio 1-1, LT-47484, Kaunas
Skaityti pacientų atsiliepimus


PACIENTŲ ATSILIEPIMAI

Category :