Esu  kineziterapeutė, medicinos keliu eiti nusprendžiau ankstyvoje vaikystėje ir savo pašaukimą atradau pagalboje kitiems. Į vaikų kineziterapijos sferą atėjau iš begalinės meilės vaikams ir noro padėti jiems visapusiškai augti, vystytis ir tobulėti.

Kiekvieno judesio metu kartu su mažaisiais stengiuosi ieškoti pasitenkinimo, tam kad būtų formuojamas teigiamas ir saugus vaiko požiūrį į judėjimą. Esant raidos pakitimams pirma stengiuosi atpažinti neįprasto vaiko elgesio priežastis ir kuriant santykį kartu su vaiku, įveikti sutrikusios raidos sukeltus sunkumus.

Didelį dėmesį profesiniame kelyje kreipiu į neuromokslų atradimus, vaikų, stambiosios ir smulkiosios motorinės raidos vystymąsi, raumenų disbalanso ir laikysenos koregavimą, pusiausvyros tobulinimą ir į naujų judesių atlikimo mokymosi bei judėjimo įgūdžių lavinimo mechanizmus, neatskiriant sensorinių, emocinių, psichologinių ir socialinių vaiko poreikių. Taip pat, patinka nuolat domėtis, ieškoti ir mokytis naujų mokslu grįstų gydymo judesiu metodų, kuriuos pritaikius praktikoje, džiugintų rezultatas mažuosius, jų tėvelius ir mane.

Mano tikslas – judėjimo lavinimo pagalba pagerinti mažųjų gyvenimo kokybę.


VAIKŲ KINEZITERAPIJA  KAUNE


Skaityti CV

Registracija: +37067673327
Adresas: Vaikų sveikatingumo ir terapijos centras „RehaTera“ Užnerio 1-1, LT-47484, Kaunas

Category :