Vaiko raida

Straipsnių ciklas „Vaiko judesių raida“

Tikriausiai ne kartą yra girdėta frazė: „Kiekvienas kūdikis vystosi individualiai ir gali turėti savo unikalų judesių mokymosi greitį“. Tačiau ar tikrai tai yra taip savaime suprantama kiekvienai šeimai susilaukusiai kūdikio? Kokia normali vaiko raida? Jei šeimoje gimė neišnešiotukas, tėvelius aplanko klausimas, o kokia yra neišnešiotukų raida? Kiek ilgai reikėtų laukti vieno ar kito judesio atsiradimo? Kaip žinoti koks mokymosi tempas yra normalus?

Straipsnių ciklo „Vaiko judesių raida“ tikslas yra supažindinti kaip vystosi ir tobulėja vaiko judesiai skirtingais amžiaus tarpsniais. Kokia vaiko raida pagal amžių ir kokie yra vaiko raidos etapai.

Ką neabejotinai turi mokėti kiekvienas vaikas tam tikrame amžiuje nepriklausomai nuo judesių mokymosi greičio. Kada reikėtų sunerimti dėl vaiko judėjimo ir kreiptis į specialistus.

Straipsnių ciklas Vaiko raida / „Vaiko judesių raida“

Susiję straipsniai:


Vaikų sveikatingumo ir terapijos centre „RehaTera“ yra teikiama pagalba vaikams, turintiems sunkumų įvairiose raidos srityse. Sutrikusi / nepakankama judesių  raida,(stambiosios / smulkiosios motorikos), kalbos, savarankiškumo įgūdžių raida.

Mūsų centre dirba:

Kineziterapeutas Kūdikių masažas, Kūdikių mankšta. Mankšta vaikams, Kūdikių mankšta ant kamuolio. Raumenų tonuso vertinimas (normalus, padidėjęs, sumažėjęs tonusas). Reabilitacija vaikams. Judesio formavimas kai vėluoja vaiko (kūdikio) raida. Neišnešiotukų raida. Taisyklingos laikysenos formavimas (esant skoliozei, stubro deformacijoms, nugaros skausmams).
Logopedas  Kalbėjimo įgūdžių lavinimas, Logopediniai žaidimai
Ergoterapeutas Ergoterapija vaikams, Smulkios motorikos lavinimas

 REGISTRUOTIS